Jūrā pamana «AirAsia» atlūzas; izceļ 40 bojāgājušos

Indonēzijas gaisa spēki, turpinot svētdien pazudušās „AirAsia” pasažieru lidmašīnas meklējumus, šaurumā starp Sumatras un Kalimantānas salām ir pamanījuši atlūzas, kā arī cilvēku mirstīgas atliekas, vēsta ārvalstu masu mediji. 

Indonēzijas civilās aviācijas dienests aģentūrai AFP apliecinājis, ka pamanītas atlūzas ir no „AirAsia” lidmašīnas.  Ūdeņos pamanītas lainera pasažieru durvis un kravas durvis.

Indonēzijas masu mediji informē, ka pilots Trijs Prabovo, kurš piedalījās meklēšanas operācijā, apgalvoja, ka redzēja viļņos cilvēku, vēlāk rūpīgi apskatot fotogrāfiju, viņš secinājis, ka tās ir kāda bojāgājušā mirstīgās atliekas.  

Turpinoties operācijai, Indonēzijas flotes pārstāvji informējuši, ka jau izdevies izcelt no ūdens 40 bojāgājušos. 

Svētdien pazudušās aviokompānijas "AirAsia" lidmašīnas meklēšana Indonēzijā atsākusies otrdienas rītā. Glābēju lidmašīnas un kuģi apsekoja daudz plašāku areālu, nekā sākotnēji ietvēra lidmašīnas maršruts.  

Meklējumu teritorijā ietilpa šaurums starp Javas un Dienvidķīnas jūrām pie Borneo salas. Balstoties uz radaru pēdējām noteiktajām lidmašīnas koordinātām, Indonēzijas amatpersonas uzskata, ka lidaparāts, visticamāk, iekritis jūrā.

Jau vēstīts, ka laineris „Airbus A320” ar 162 cilvēkiem bija ceļā no Surabajas Indonēzijā uz Singapūru. Tas pazuda no radaru ekrāniem 40 minūtes pēc pacelšanās. Iepriekš pilots lūdza atļauju mainīt maršrutu, lai apietu negaisa rajonu. Tiek pieļauts, ka lidmašīnā iespēris zibens.   

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti