Desmitiem bojāgājušo sadursmēs Kalnu Karabahā

Kalnu Karabahā, trešo dienu turpinoties karadarbībai, tiek ziņots par gandrīz 100 bojā gājušajiem – gan militārpersonu, gan civiliedzīvotāju vidū.

Armēnijas atbalstītās pašpasludinātās Kalnu Karabahas republikas varasiestādes ziņo par vairāk nekā 80 bojāgājušajiem militāristu vidū, kā arī upuriem mierīgo iedzīvotāju vidū. Arī Azerbaidžāna paziņojusi par vairākiem bojā gājušiem civiliedzīvotājiem, bet par kritušajiem karavīriem oficiālā Baku nekādu informāciju nav sniegusi.

Armēnija un Azerbaidžāna šodien apsūdzēja viena otru teritorijas apšaudīšanā apvidos tālu no Kalnu Karabahas konflikta zonas. Armēnijas Aizsardzības ministrija paziņoja, ka Azerbaidžānas drona raidīts šāviņš trāpījis pasažieru autobusam Armēnijas austrumos. Nav ziņu, ka šajā incidentā būtu cietušie. Azerbaidžāna iepriekš ziņoja par diviem nogalinātiem mierīgajiem iedzīvotājiem armēņu apšaudē Azerbaidžānā.

Vācijas kanclere Angela Merkele telefonsarunās ar Armēnijas un Azerbaidžānas līderiem aicinājusi nekavējoties pasludināt uguns pārtraukšanu un panākt konflikta deeskalāciju. Bet Armēnijas sabiedrotā Krievija šodien mudināja Azerbaidžānas sabiedroto Turciju strādāt pie tā, lai panāktu uguns pārtraukšanu Kalnu Karabahā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti