Daudzviet Eiropā protestē pret Covid-19 ierobežojumiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Šajā nedēļas nogalē vairākās Eiropas valstīs, kā arī citviet pasaulē noritējuši protesti pret pandēmijas laikā noteiktajiem ierobežojumiem.

Nīderlandē tūkstošiem cilvēku izgāja Utrehtas ielās, turot rokās balonus, lietussargus un dažādus plakātus, pieprasot atcelt stingros ierobežojumus.

Augstās saslimstības dēļ Nīderlandē ierobežota pulcēšanās un pārvietošanās un, piemēram, bāriem, restorāniem un citām publiskām vietām, tostarp veikaliem, kuros nepārdod pirmās nepieciešamības preces, jāslēdzas pulksten piecos vakarā. Gājienu novēroja policija, bet nekādi starpgadījumi netika konstatēti.

Pirms divām nedēļām Nīderlandes pilsētā Roterdamā līdzīgas demonstrācijas pārauga vardarbībā pret likumsargiem.

Spānijā savukārt plašas demonstrācijas noritējušas Katalonijā. Tur iedzīvotāji protestē pret tā saucamo Covid-19 likumu, kas reģionā nosaka nepieciešamību gandrīz visās publiskās vietās uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Arī Dānijā daļa iedzīvotāju protestē pret jauniem ierobežojumiem, kas paredz obligātu masku valkāšanu publiskās vietās, kā arī nepieciešamību uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu skolu, universitāšu, kā arī dažādu publisku pasākumu apmeklēšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti