Rīta Panorāma

Zelenskis Polijā ticies ar prezidentu Dudu

Rīta Panorāma

Hemptonas pils pie Londonas mitoloģiskās noskaņās

Čehija turpinās kontroli uz robežas ar Slovākiju

Čehija turpinās kontroli uz robežas ar Slovākiju

Čehija vēl vismaz mēnesi turpinās kontrolēt cilvēku un transporta plūsmu uz robežas ar Slovākiju. Brīvās cilvēku kustības ierobežojumi tika ieviesti no septembra migrācijas problēmu dēļ.

Čehijas valdība informē, ka robežkontrole turpināsies līdz nākamā gada 25. janvārim, bet nebūs tik stingra. Valdība par 30 dienām arī pagarinājusi periodu, kurā uz robežu var nosūtīt karavīrus, taču viņu skaits tiks samazināts.

Iekšlietu ministrs norādīja, ka pārtverto nelegālo migrantu skaits samazinās un vērojams būtisks uzlabojums, tāpēc no 27. decembra pārbaudes notiks tikai izlases veidā.

Amatpersona arī informēja, ka kopš septembra uz robežas ar Slovākiju pārbaudīti vairāk nekā divi miljoni cilvēku un konstatēti vairāk nekā 9000 mēģinājumi nelegāli šķērsot robežu. Aizdomās par kontrabandu arī aizturētas 134 personas.

Arī Slovākijas varas iestādes atzinušas, ka migrantu plūsma no Ungārijas samazinās, tāpēc šonedēļ sākta migrantu telšu pilsētiņas nojaukšana pierobežā. Valsts nosūtījusi drošības spēkus palīgā uz Ungārijas un Serbijas robežu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti