Panorāma

Rīgas domes bites gaida jaunos domniekus

Panorāma

Parīzē maskas turpmāk būs obligātas

Baltkrievijā atņem akreditāciju gandrīz 20 starptautiskajiem žurnālistiem

Baltkrievijā vairāku ārvalstu mediju žurnālistiem anulē akreditāciju

Baltkrievijas varas iestādes sestdien anulējušas akreditāciju vairāku ārvalstu mediju žurnālistiem, paziņojusi Baltkrievijas Žurnālistu asociācija.

Pēc tās rīcībā esošās informācijas, akreditācija anulēta raidsabiedrību ARD, “Deutsche Welle”, BBC, ziņu aģentūru AP, AFP un "Reuters“, AFP, raidstacijas "Radio Brīvība" un citu mediju pārstāvjiem.

Kā pavēstījis Baltkrievijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Anatolijs Glazs, akreditācija anulēta "pēc Baltkrievijas Republikas Drošības padomes Starpresoru informācijas drošības komisijas pieprasījuma". Viņš nav norādījis konkrētu žurnālistu skaitu, uz kuriem attiecināts šis lēmums.

"Man piezvanīja  no Baltkrievijas Ārlietu ministrijas, paziņoja, ka man un vēl vienai manai kolēģei no BBC akreditācija atsaukta, un pieprasīja atdot apliecību," ziņu aģentūrai AFP paziņojusi britu raidsabiedrības žurnāliste Tatjana Meļņičuka.

Jūlija beigās Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko jau piedraudēja, ka ārvalstu mediju žurnālisti var tikt izraidīti no Baltkrievijas.

Ceturtdien Minskā protesta akcijas laikā tika aizturēti vairāk nekā 50 žurnālisti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti