Austrālijā un Jaunzēlandē 600 tautiešu pieteikušies personapliecību noformēšanai

Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) sadarbībā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi un Latvijas goda konsulu atbalstu no 10. augusta līdz 20. augustam īstenos divus braucienus uz Austrāliju un Jaunzēlandi ar mobilo pasu darbstaciju. Personu apliecinošu dokumentu saņemšanai iepriekš pieteikušies 600 cilvēki.

ĀM norāda, ka jaunos dokumentus Austrālijā un Jaunzēlandē dzīvojošie Latvijas pilsoņi saņems laicīgi, lai varētu piedalīties 12.Saeimas vēlēšanās.

Biometriskos datus iepriekš sagatavotajiem pieteikumiem varēs nodot Austrālijā – Pērtā 10.-11.augustā, Brisbenā 11.-12.augustā, Adelaidā 13.-15. augustā, Sidnejā 14.-17.augustā, Melburnā 17.-20.augustā un Jaunzēlandē – Kraistčērčā 19.- 20.augustā.

Interese par iespēju saņemt personu apliecinošus dokumentus Austrālijā un Jaunzēlandē dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem esot liela – kopumā saņemti vismaz 600 pieteikumi dokumentu noformēšanai. Šāda interese skaidrojama gan ar 2013.gada grozījumiem Pilsonības likumā, gan ar to, ka pagājušajā gadā derīguma termiņš beidzās 2003.gadā un 2008.gadā izsniegtajām pasēm.

Iepriekšējais brauciens ar mobilo pasu darbstaciju pasu pieteikumu pieņemšanai Austrālijā notika 2010.gadā, kad Brisbenā, Sidnejā, Melburnā, Adelaidē un Pērtā tika noformēti 346 pasu pieteikumi. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti