Ārvalstu latviešu biedrības vēlas stiprināt sadarbību

Piektdien, 13.oktorī, Milānā, sākas seminārs sadarbību stiprināšanai starp dažādām latviešu biedrībām, kuras ir izveidojušās ārpus Latvijas.

Seminārā piedalīsies gandrīz 30 organizāciju pārstāvji no visas Eiropas un  austrumu kaimiņreģiona, kuri jau ir izveidojuši latviešu biedrības, uzņēmēju klubus vai jauniešu organizācijas, vai arī, kas vēlas tādas veidot savās mītnēs vietās.

Elīna Pinto: Par sadarbības semināruValērija Beļakova
  Eiropas Latviešu apvienības vicepriekšsēdētāja Elīna Pinto stāstīja, ka, rīkojot semināru, apvienība vēlas ļaut latviešu biedrībām visā Eiropā un tālāk uz austrumiem dalīties pieredzē gan par to, kā labāk veidot biedrības, gan arī kā sekmīgāk sadarboties gan savā starpā, gan arī ar Latvijas partneriem.

  “Tādejādi mēs vēlamies stiprināt to mūsu kopējo apziņu par to, ka Latvijas cilvēki un arī latviešu biedrības ir vērtības Latvijai, lai kurā Latvijas robežas puse mēs neatrastos. Mēs esam rūpīgi izvēlējušies cilvēkus, kuri tiešām aktīvi darbojas savās mītņu zemēs un pārējiem interesentiem būs iespēja pēc pasākuma arī iepazīties ar pasākuma video un ar informāciju, ko par dažādām iespējām gan sabrīvē, gan atbalstam būs snieguši mūsu semināru lektori,” sacīja Pinto.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti