Lielbritānijas latvieši pulcējas uz talku un hokeja skatīšanos

Šajā nedēļas nogalē Lielbritānijā Daugavas Vanagu fonda īpašumā "Straumēni" tautieši pulcējās uz gadskārtējo talku, lai divu dienu laikā sakoptu latviešu īpašumu un satiktu citus latviešus. Taču šoreiz talkošanas plānos nācās ieviest izmaiņas, jo obligāti bija jāskatās Latvijas un Kanādas hokeja izlašu spēle pasaules čempionātā.

Saulaino un kluso Anglijas lauku pēcpusdienu ik pa brīdim pārtrauca skaļi kliedzieni un uzmundrinājumi, talciniekiem no sirds dzīvojot līdzi visiem notikumiem hokeja laukumā.

"Bez nerviem! Paskatīties nevarēju. Es pati nesēdēju nemaz, skraidīju visu laiku ar lupatu, slaucīju, tad skrēju atpakaļ, lai redzētu, ir gols vai nav gols.

Vajadzēja mest visus instrumentus pie malas un skriet skatīties. Un tad atkal atpakaļ," stāstīja talciniece Kristīne Akmens.

Spēles beigas par spīti zaudējumam tika sagaidītas ar aplausiem. Pēc tam varēja doties turpināt darīt to darbu, ko nu kurš bija iesācis no rīta.

"Tūlīt dosimies cīņā ar zāli un krūmiem un visu pabeigsim. Bet nu sajūta ir ļoti laba, ja mēs runājam par hokeju, tad mēs izcīnīsim medaļas. Domāju, bronzas spēlē viss būs kārtībā, to mēs vinnēsim. Medaļas būs, viss būs kārtībā. Šodien arī satīrīsim "Straumēnus", visu izdarīsim tā, lai turpmākie pasākumi šeit būtu sakoptā atmosfērā un sakoptā vidē," sacīja talcinieks Ilmārs Jakobsons.

"Sajūsma sita augstu vilni, vienu brīdi domājam, ka nu jau būs būs. Bet, nu, mēs priecīgi arī esam, ka latvieši iemeta vārtus arī pret Kanādu, un divus vārtus, un smukus vārtus," sacīja talcinieks Intars Melbārdis.

"Visu laiku gaidījām, ka uzvarēs, bet nu ir baigi labi tik un tā, Latvijai tas ir vienkārši super. Ļoti liels darbs, man dēls arī ir sportists un es saprotu, ko tas nozīmē," atzina talciniece Marika Zilberte.

"Un gaidīsim rītdienas spēli, kad dabūsim 3.vietu! Kaut kādu medaļu mums vajag beidzot!" piebilda Melbārdis.

Nākamo kopīgo spēles skatīšanos gaidot, tiks noļauta zāle, nokrāsoti soliņi, nomazgāti logi un izravētas puķu dobes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti