Rīta Panorāma

Pirms nepilna gada atdzimusi sena mūzikas grupa "Jumis"

Rīta Panorāma

Polija atļaus Ukrainas graudu tranzītu

Nelegālās migrācijas dēļ Francijā pastiprina robežkontroli

Nelegālās migrācijas dēļ Francijā pastiprina robežkontroli

Francijas varas iestādes iespējamā migrantu pieplūduma dēļ pastiprinājušas kontroli uz robežas ar Itāliju. Līdzīgu pasākumu ieviešanu apsver arī Vācija. 

Mediju publiskotajos videomateriālos redzams, kā Francijas robežsargi pārbauda vilciena pasažierus Mentonas dzelzceļa stacijā. Ja ieceļotājiem nav atbilstošu dokumentu, viņus nosūta atpakaļ uz Itāliju.

Jaunu migrācijas krīzes saasinājumu Dienvideiropā radījis lielais robežpārkāpēju pieplūdums Itālijai piederošajā Lampedūzas salā un viņu iespējamā došanās uz Franciju.

Parīze pat ignorē Eiropas Tiesas lēmumu un Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska aicinājumu neizturēties pret imigrantiem kā galda tenisa bumbiņām.

Tikmēr Vācijas raidorganizācija "Deutsche Welle" informē, ka kanclers Olafs Šolcs pieļāvis papildu pasākumu iespēju uz robežām, lai ierobežotu nelegālo imigrāciju. Tā dēvētā vīzu skandāla dēļ īpašu uzmanību varētu veltīt iebraucējiem no Polijas.

"Vācija joprojām atzīst tiesības uz politisko patvērumu, bet tie, kuriem nav iemesla paļauties uz aizsardzību, jāizraida," uzsvēra kanclers.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti