Spānijas uzņēmums sagatavo brīvprātīgos karam Ukrainā

Pērnā gada martā Ukraina izveidoja Starptautisko teritoriālās aizsardzības leģionu, ko uzrauga Ukrainas izlūkdienesti un kas sastāv no brīvprātīgajiem no visas pasaules. Leģionā karojošo cilvēku skaits netiek publiskots. Tomēr daļa brīvprātīgo kaujas laukā ierodas neapmācīti, tādēļ tiek meklētas iespējas, kā brīvprātīgos labāk sagatavot.

Spānijas uzņēmums sagatavo brīvprātīgos karam Ukrainā
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Ar to nodarbojas arī kāds Spānijas uzņēmums, kas sadarbojas ar Ukrainas Aizsardzības ministriju un piedāvā brīvprātīgajiem līgumus līdz 3400 eiro apmērā.

Kā telekanālam "Euronews" atklāj Fransisko Galvāns, "G.O.A. Tactical" vadītājs, samaksājot 700 eiro, brīvprātīgie saņem piecas dienas ilgu apmācību kaujas lauka apstākļos. Kandidātiem ir jābūt vismaz divu gadu pieredzei militārajā, policijas vai drošības jomā.

Sarežģītākais ir vingrinājums, kurā trīs dienas jānotur izcīnīta pozīcija. Lai to paveiktu, divas naktis un trīs dienas tiek pavadītas bez miega. Šajā posmā izkrīt visvairāk apmācāmo. Pēc tam seko arī citi vingrinājumi, piemēram, skriešana ar militāro ekipējumu uz pleciem, ierakumu "iztīrīšana" un sagrābšana, kā arī stresa noturības testi bīstamā vidē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti