Francijā vīrietis ar nazi sadūris vairākus bērnus

Francijas pilsētā Ansī ceturtdien kāds vīrietis ar nazi uzbrucis un sadūris vairākus bērnudārza vecuma bērnus, no kuriem divi ir smagi ievainoti. Francijas mediji ziņo, ka uzbrucējs ir kāds patvēruma meklētājs no Sīrijas, kurš pēc uzbrukuma aizturēts.

Uzbrukums noticis ap pulksten 9.45 pēc vietējā laika parkā pie ezera, kur bērnu grupiņa ar audzinātāju bija devusies pastaigā. Bērni ir aptuveni trīs gadus veci.

Pēkšņi pie bērniem pieskrējis vīrietis, kurš uzbruka viņiem ar nazi. Pēc tam viņš metās bēgt no uzbrukuma vietas un pa ceļam sadūra arī kādu gados vecāku vīrieti.

Aculiecinieku video liecina, ka uzbrucējs mērķtiecīgi vērsies tieši pret bērniem.

Divi bērni un sirmgalvis ir nogādāti slimnīcā ar smagiem ievainojumiem. Kopumā šajā uzbrukumā ievainoti seši cilvēki, tai skaitā četri bērni. Jaunākais no ievainotajiem bērniem ir nepilnus divus gadus vecs. Ievainoto vidū ir arī Lielbritānijas un Nīderlandes pilsoņi.

Pēc policijas ierašanās policisti sašāva uzbrucēju kājās; noziedznieks tika aizturēts.

Par uzbrukuma aculiecinieku kļuvis franču futbolists Antonijs Letaleks, kurš bija devies skrējienā gar ezeru. Viņš ieraudzījis uzbrucēju, kuram dzinās pakaļ policisti.

"Es redzēju, ka viņš pieskrēja pie vecmāmiņas un vectētiņa, uzbruka vectētiņam. Es saucu policistiem: "Šaujiet! Nogaliniet viņu!" Viņš uzbruka vienu, divas reizes, un tad policisti sāka šaut."

Policija informē, ka uzbrucējs ir kāds 31 gadu vecs patvēruma meklētājs no Sīrijas. Policijai viņš teicis, ka esot Sīrijas kristiešu kopienas pārstāvis. Arī uzbrukuma laikā viņš piesaucis Kristus vārdu.

Francijas mediji ziņo, ka aprīlī šis vīrietis ieguvis bēgļa statusu Zviedrijā. Viņam ir sieva un trīs gadus vecs bērns, kas palikuši Zviedrijā. Francijas amatpersonas vēsta, ka vīrietis līdz šim nebija nonācis varasiestāžu redzeslokā saistībā ar noziegumiem vai psihiskās veselības traucējumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti