Parīzē nogāzušies leģendārie Mulenrūžas vējdzirnavu spārni

Aizvadītajā naktī Francijas galvaspilsētā nogāzušies leģendārie Mulenrūžas vējdzirnavu spārni, kas ir viens no populārākajiem Parīzes tūrisma objektiem. Glābēji paziņoja, ka pašām vējdzirnavām briesmas nedraud.

Pagaidām nav zināms, kāpēc vējdzirnavu spārni nogāzušies. Negadījums noticis pēc Mulenrūžas slēgšanas, tāpēc cietušo nav.

"Katru nedēļu kabarē tehniskās komandas pārbauda vējdzirnavu mehānismu un nekādas problēmas iepriekš nav novērotas," ziņu aģentūrai AFP sacīja kāda tūrisma objektam pietuvināta persona. "Tas ir pirmais šāds negadījums kopš 1889. gada 6. oktobra, kad kabarē pirmo reizi tika atvērts."

Sociālajos medijos publicētajos attēlos un video redzams, ka spārnu bloks nokritis uz ielas un daži spārni kritiena rezultātā ir ieliekti.

Mulenrūžas kabarē ar tās leģendārajiem sarkanajiem vējdzirnavu spārniem atrodas Parīzes ziemeļos un ir viens no pilsētā apmeklētākajiem tūrisma objektiem.

Tas ir plašāk pazīstams kā modernās dejas formas kankāna dzimšanas vieta un durvis vēra 1889. gada oktobrī Monmartra kalna pakājē.

Ātri vien Mulenrūža kļuva par populāru vietu – cilvēki apbrīnoja gan nama fasādi, gan arī labprāt apmeklēja kādu izrādi tā iekšpusē.

Vienīgais nopietnais negadījums, ko šī ēka līdz šim piedzīvojusi, bija ugunsgrēks, kas izcēlās būvniecības darbu laikā 1915. gadā, un tā dēļ šo vietu nācās slēgt uz deviņiem gadiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti