Norvēģijas slēpotāji aizņem visu pjedestālu pasaules čempionātā skiatlona distancē

Norvēģijas distanču slēpotāji piektdien Slovēnijā izcīnīja visas godalgas skiatlona distancē, kur bija jāveic pa 15 kilometriem klasiskajā un brīvajā stilā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaru nodrošināja Sīmens Hegstads Krīgers, kurš 2018.gadā skiatlonā kļuva par olimpisko čempionu. Uzvarētājs finišēja pēc stundas, deviņām minūtēm un 40,3 sekundēm. Sudraba medaļnieks Juhanness Hesflots Klēbo atpalika 12,2 sekundes, bet par bronzas laureātu kļuva Šūrs Rēte 14,1 sekundi aiz čempiona.

Pirmajā sešiniekā iekļuva tikai norvēģi un zviedri. Latvijas slēpotāji skiatlona distancei nebija pieteikti.

Pasaules čempionāts Planicā noslēgsies 5. martā ar vīriešu sacensībām 50 kilometru slēpojumā.