Daiļslidotāja Kučvaļska ierindojas 7.vietā pasaules junioru čempionātā

Daiļslidotāja Angelina Kučvaļska sestdien ieņēma 7.vietu pasaules junioru čempionātā, kas risinās Ungārijas pilsētā Debrecenā, liecina rīkotāju informācija. Vēl viena Latvijas sportiste Diāna Ņikitina sacensības pabeidza desmitajā pozīcijā.

Kučvaļska slidoja pēdējā un viņas izvēles slidojumu tiesneši novērtēja ar 103,37 punktiem, kas šajā programmas daļā bija astotais labākais rezultāts. Summējot ar guvumu īsajā programmā, Kučvaļska nopelnīja 161,29 punktus.

Savukārt Ņikitina izvēles programmā nopelnīja 94,43 punktus, kas bija 12. labākais rezultāts, bet summā 15 gadus vecā Latvijas junioru čempione sakrāja 149,02 punktus.

Līdere pēc īsās programmas bija krieviete Alisa Fedičkina, taču, iesildoties pirms izvēles slidojuma, viņa zālē sastiepa kāju un sacensības neturpināja. Par pasaules junioru čempioni ar 192,98 punktiem kļuva japāniete Marina Honda, kura īsajā programmā ieguva tikpat daudz punktu cik Fedičkina, bet palika nepārspēta izvēles slidojumā. Sudraba un bronzas medaļas sadalīja attiecīgi Krievijas juniore Marija Sockova (188,72 punkti) un uzvarētājas tautiete Vakaba Higuči (183,73).

Pēc piektdien noslidotās īsās programmas Kučvaļska bija sestā, turpretim Ņikitina noslēdza pirmo desmitu. Īsajā programmā startēja 45 dalībnieces, no kurām 24 labākās kvalificējās izvēles slidojumam.

Ņikitina pirms gada pasaules junioru čempionātā noslēdza pirmo desmitnieku, turpretim 17 gadus vecā Kučvaļska pasaulē spēcīgāko junioru konkurencē pēdējoreiz startēja aizpērn, kad ierindojās 19.vietā. Kučvaļska šoziem Eiropas čempionātā bija ceturtā, sasniedzot Latvijas sieviešu daiļslidošanā iepriekš nebijušu panākumu.

Jau vēstīts, ka junioriem pēc īsās programmas trešais bija Deniss Vasiļjevs, taču izvēles programmu noslidoja neveiksmīgi un atkāpās uz 8.vietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti