Ātrslidotājs Silovs nepārvar pusfinālu Pasaules kausa posma masu starta sacensībās

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien Nīderlandē nekvalificējās Pasaules kausa sezonas ceturtā posma masu starta sacensību finālam.

Silovs pusfinālā nevienā no starpfinišiem netika pie punktiem, finišēdams pēc astoņām minūtēm un 0,950 sekundēm, kas viņam deva 12.vietu.

Šajā pusfinālā uzvarēja jaunzēlandietis Pīters Maikls, bet otrā pusfinālā pirmais bija dienvidkorejietis Jēvons Čuns. Finālā no katra pusfināla iekļuva astoņi ātrākie sportisti.

Nedēļas nogalē tiks aizvadītas sacensības citās distancēs.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Šogad Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja augsto ceturto vietu 1500 metru distancē un bija 15.pozīcijā 1000 metros, bet masu startā, kas debitēja olimpiādes programmā, nepārvarēja pusfināla barjeru.

Šosezon Pasaules kausā ātrslidošanā paredzēti pieci posmi un finālposms.