Distanču slēpotāja Eiduka sasniedz 24. vietu Pasaules kausa posma sprintā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Kanādā pārvarēja priekšsacīkstes un sasniedza 24. vietu Pasaules kausa posma sprintā brīvajā stilā.

Kvalifikācijā Eiduka sasniedza 27. rezultātu, trasi veicot divās minūtēs un 53,48 sekundēs, labākā rezultāta autorei zviedrietei Jonnai Sundlingai zaudējot 13,25 sekundes. Ceturtdaļfinālā iekļuva 30 ātrākās slēpotājas 54 dalībnieču konkurencē.

Ceturtdaļfinālā Eiduka finišēja piektā savā slēpojumā, no kura pusfinālā tika divas ātrākās.

Finālā uzvarēja Norvēģijas slēpotāja Kristine Skistada, aiz sevis trijniekā atstājot zviedrietes Maju Dālkvistu un Linnu Svānu.

Jau vēstīts, ka piektdien Eiduka sasniedza 17.vietu 15 kilometru brīvā stila slēpojumā ar kopēju startu.

Svētdien sportistes Kenmorā sacentīsies 20 kilometru distancē klasiskajā stilā ar kopēju startu, bet otrdien mērosies spēkiem sprintā klasiskajā stilā.

Gada sākumā Eiduka Itālijā "Tour de Ski" seriāla pēdējā posmā izcīnīja piekto vietu, atkārtojot augstvērtīgāko rezultātu Latvijas slēpošanas vēsturē, bet kopvērtējumā latviete bija astotā, sasniedzot jaunu rekordu.

Februārī Pasaules kausa sacensības Ziemeļamerikā vēl paredzētas Mineapolē, ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti (Somija), Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).