Distanču slēpotāja Eiduka Somijā 20 kilometru distancē ar atsevišķu startu ierindojas 30. vietā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Somijā notiekošajā Pasaules kausa posmā 20 kilometru distancē ar atsevišķu startu ierindojās 30. vietā, liecina organizatoru informācija.

Par uzvarētāju kļuva mājiniece Krista Permekoski, kura distanci veica 52 minūtēs un astoņās sekundēs. Otrajā vietā ierindojās vāciete Viktorija Karla, bet trijnieku noslēdza somiete Kertu Niskanena.

Eiduka no uzvarētājas atpalika četras minūtes un 10,2 sekundes, kas viņai deva 30. vietu 45 sportistu konkurencē. Otra Latvijas distanču slēpotāja Kitija Auziņa distanci veica desmit minūtes un 16,4 sekundes lēnām, nekā uzvarētāja, un finiša taisni šķērsoja kā 45. vietas ieguvēja.

Svētdien Pasaules kauss distanču slēpošanā turpināsies ar sprinta sacensībām klasiskajā stilā.

Pasaules kausa kopvērtēijumā Eiduka ar 865 punktiem ir 16. vietā, bet Auziņa ar nopelnītiem sešiem punktiem ieņem 155. vietu.