Rīta Panorāma

Seni laikraksti, žurnāli, grāmatas, arī meditācijas – LNB digitālajās platformās

Rīta Panorāma

Intervija ar Vitu Andu Tēraudu par atbalstu mediju nozarei

Skype saruna ar volejbolistu Hermanu Egleskalnu par volejbolu Francijā Covid-19 laikā

Volejbolists Egleskalns: Francijas čempionāts noslēdzies bez uzvarētāja, turpinājuma nebūs

Latvijas volejbolists Hermans Egleskalns turpina uzturēties Francijā un pandēmijas apstākļos vairāk laika velta ģimenei, bet viņa pārstāvētā komanda "Tours Volley-Ball" laukumā šosezon vairs nedosies, jo Covid-19 dēļ nacionālais čempionāts vairs neturpināsies. Francijas čempionāts noslēdzās bez uzvarētāja noteikšanas, neklātienes sarunā Latvijas Televīzijā otrdien teica Egleskalns. 

Egleskalns dzīvo Tūrā, ko viņš raksturoja kā īstu franču pilsētu, bet pašlaik tajā ir spēkā diezgan strikti ierobežojumi, kuru mērķis ir ierobežot Covid-19 izplatību. Lai izietu uz ielas, nepieciešams dokuments ar paskaidrojumu, bet pastaiga nedrīkst būt ilgāka par stundu.

Treniņi Egleskalnam ir vieglā režīmā ar paskriešanu, pavingrošanu uz jumta terases, bet bez volejbola. Viņš atzina, ka pašlaik volejbolā ir pilnīgs pārtraukums un par to spēlētājs pat nedomā. Egleskalns vairāk sevi velta ģimenei, palasa kādu grāmatu un ir gatavs iemācīties ko tādu, kam iepriekš pietrūka laika. 

Pirms Lieldienām kļuva zināms, ka Francijas čempionāts ir beidzies, bet kausa izcīņu pārcēla uz septembri, pastāstīja Egleskalns. Viņš gan piebilda, ka pats rudenī Francijā laikam vairs nespēlēs.

"Sezona beigusies bez uzvarētāja, nekas neturpināsies," paskaidroja Egleskalns.

Latvijas volejbolists ir pārsteigts, ka Tūras klubs saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā, jo komanda zaudēja pēdējās trīs spēles. Egleskalnu priecē kluba kvalificēšanās dalībai Čempionu līgā nākamajā sezonā, kas dos arī finanšu bonusu. 

Egleskalns nesteigsies atgriezties Latvijā, jo dzīvoklis viņa rīcībā ir līdz 31.jūnijam. Turklāt pēc atgriešanās Latvijā viņam būtu divas nedēļas jāpavada karantīnā, tādēļ Egleskalna izvēle ir par labu Francijai ar patīkamākiem laikapstākļiem, neraugoties uz valstī līdz 11.maijam noteikto strikto pašizolēšanos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti