Šmēdiņš/Samoilovs Maskavā spēlēs «Grand Slam» turnīra ceturtdaļfinālā

Pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs sestdien Maskavā uzvarēja pirmajā spēlē "Grand Slam" sacensību izslēgšanas turnīrā un iekļuva ceturtdaļfinālā, informēja organizatori. Otrs Latvijas pāris Ruslans Sorokins/Toms Šmēdiņš iepriekš zaudēja pirmajā izslēgšanas kārtā un sacensības pabeidza dalītā 17.vietā.

Šmēdiņš/Samoilovs astotdaļfinālā ar 2:0 (21:18, 21:16) uzvarēja kanādiešus Maveriku Haču/Kristianu Redmanu. Cīņā par vietu pusfinālā Latvijas dueta pretinieki būs Vācijas pāris Larss Flīgens/Aleksandrs Valkenhorsts. Sezonā astoņos "Grand Slam" posmos Šmēdiņš/Samoilovs tikai divreiz nav tikuši vismaz ceturtdaļfinālā.

Sorokins/Šmēdiņš izstājās pēc zaudējuma ar 0:2 (18:21, 15:21) austriešiem Lorencam Petučnigam/Aleksandram Horstam, kuri grupas kārtā pārspēja arī Šmēdiņu/Samoilovu.

Iepriekš grupas kārtā Šmēdiņam/Samoilovam pietika ar divām uzvarām trijās spēlēs, lai ieņemtu pirmo vietu grupā un uzreiz tiktu izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Turpretim Sorokins/Šmēdiņš grupā ieņēma otro vietu un izslēgšanas spēles sāka no pirmās kārtas.

Vēlāk sestdien Maskavā, Ūdens parka stadionā notiks arī ceturtdaļfināli, bet izšķirošās cīņas par godalgām turnīrā ar 220 000 dolāru balvu fondu būs svētdien. Vēl viens Latvijas pāris Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs kopīgajā debijā zaudēja vienīgajā spēlē kvalifikācijā un pamatturnīrā neiekļuva.