Šmēdiņš/Samoilovs izcīna dalību «Grand Slam» turnīra ceturtdaļfinālā (papildināts)

Latvijas pludmales volejbola līderi Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs piektdien Longbīčā, ASV, turpināja uzvaru sēriju un iekļuva "Grand Slam" kategorijas turnīra ceturtdaļfinālā, informēja organizatori. Vietu turnīra spēcīgāko astoņu pāru vidū Latvijas duets nodrošināja ar uzvaru 2:0 (22:20, 21:15) pār brazīliešiem Vitoru Felipi/Evandro Oliveiru.

(papildināts ar Jāņa Šmēdiņa/Aleksandra Samoilova pretiniekiem ceturtdaļfinālā)
Ar trešo numuru izliktie Šmēdiņš/Samoilovs turnīrā ir uzvarējuši četrās spēlēs pēc kārtas, bet cīņā par vietu pusfinālā vēlāk piektdien tiksies ar itāliešiem Paolo Nikolai/Danieli Lupo.

Jau vēstīts, ka grupas kārtā Šmēdiņš/Samoilovs uzvarēja visās trijās spēlēs un uzreiz tika izslēgšanas turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Turnīru Šmēdiņš/Samoilovs sāka ar uzvarām pār mājiniekiem Stafordu Sliku/Keisiju Dženingsu (2:0), Meksikas duetu Huanu Virhenu/Lombardo Ontiverosu (2:1) un Spānijas volejbolistiem Pablo Ereru/Adrianu Haviru (2:0).

Otrs Latvijas pludmales volejbola duets Ruslans Sorokins/Toms Šmēdiņš grupā zaudēja visās trijās spēlēs un turnīru Kalifornijā pabeidza dalītā 25.vietā. Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Pēda ASV nespēlēja veselības problēmu dēļ. Pļaviņš atlabst pēc meningīta, turpretim Pēda dziedē muguras savainojumu. Pēc atlabšanas Pļaviņš sacensību apritē atgriezīsies pārī ar Aleksandru Soloveju.

Turnīrs ar 220 000 dolāru balvu fondu vīriešiem Longbīčā beigsies sestdien.