Samoilovs/Šmēdiņš Eiropas čempionātā cīnīsies ar Šveices, Vācijas un Turcijas pārstāvjiem

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets 2017. gada Eiropas čempionātā Jūrmalā izsēts ar augsto ceturto numuru un spēlēs D apakšgrupā kopā Šveices, Vācijas un Turcijas duetiem, otrdien tika noskaidrots izlozē Melngalvju namā.

Samoilovs un Šmēdiņš grupā spēlēs ar Šveices pārstāvjiem Bīleru/Kartigeru, vāciešiem Bokermanu/Flūgenu un Turcijas sportistiem Giginolu/Mermeru.

Haralds Regža un Mārtiņš Pļaviņš tika ielozēti A apakšgrupā kopā ar pirmo numuru izietajiem poļiem Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, kā arī itāļiem Rangiri/Karambula un ukraiņiem Babiču/Gordiejevu.

Eiropas čempionātā startēs arī Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovjovs, kā arī Rihards Finsters un Edgars Točs.

Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka Eiropas čempionātā ir izsētas ar augsto astoto numuru, kas deva vietu H apakšgrupā kopā ar vācietēm Glenzki/Grosneri, polietēm Kolosinsku/Gruzcjinsku un austrietēm Plesiutšnigu/Štrausu.

Eiropas čempionātā Jūrmalā sievietēm startēs arī Marta Ozoliņa un Alise Lece, Inese Jursone un Ance Olte, kā arī Agnese Caica un Ilze Liepiņlauska.

Eiropas čempionāts Jūrmalā norisināsies no 16. augusta līdz 20. augustam, kur kopumā piedalīsies 32 vīriešu un tikpat sieviešu duetu, kas sadalīti astoņās apakšgrupās, katrā pa četriem pāriem. Čempionāta kopējais balvu fonds ir 200 tūkstoši eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti