«Poliurs/Ozolnieki» volejbolisti piektajā setā gūst pirmo panākumu zelta finālsērijā

"Poliurs/Ozolnieki" trešdien Rīgā ar 3:2 piecos setos pārspēja "RTU/Robežsardzi" Latvijas volejbola čempionāta fināla trešajā spēlē un sērijā līdz trim uzvarām samazināja rezultāta starpību līdz 1:2, liecina rīkotāju informācija.

Pašreizējie čempioni "RTU/Robežsardze" pirmajos divos setos svarīgos brīžos pieļāva daudz kļūdu servēs un nonāca zaudētājos ar 0:2. Trešā seta galotnē "RTU/Robežsardze" spēlētāji bija pārāki un ceturtajā setā turējās jau drošākā vadībā.

Turpretim izšķirošajā piektajā setā vairākas Oleksandra Buzduhana varenas serves ļāva "Poliurs/Ozolniekiem" iegūt 7:3 pārsvaru. "RTU/Robežsardze" pieļāva vēl vairākas kļūdas un spraiga spēkošanās seta galotnē izpalika.

Sērijas ceturtā spēle notiks sestdien Ozolniekos, bet, ja būs nepieciešama, tad noslēdzošā piektā spēle paredzēta jau dienu vēlāk "Daugavas" sporta namā.

Pirmajās divās finālsērijas spēlēs uzvaras guva "RTU/Robežsardze" (3:0 un 3:2). Abas vienības par zelta medaļām cīnījās arī pērn, kad piecu spēļu sērijā ar 3:2 labāki izrādījās "RTU/Robežsardzes" volejbolisti un trešo gadu pēc kārtas ieguva zelta godalgas.

Bronzas medaļas Latvijas čempionātā nodrošināja "Biolars/Jelgava", kas sērijā līdz divām uzvarām ar 2:1 uzveica Jēkabpils "Lūšus".

Latvijas čempionāta finālsērijas spēle

"RTU/Robežsardze" - "Poliurs/Ozolnieki" 2:3 (21:25, 23:25, 25:23, 25:21, 6:15)

Sērijā: 2:1

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti