Pludmales volejbolistes Graudiņa un Kravčenoka turpinās sadarbību

Latvijas spēcīgākais sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pēc savstarpēju neskaidru jautājumu atrisinājuma turpinās sadarbību, tomēr oficiāli tas ceturtdien kļuva zināms tikai pēc Latvijas Volejbola federācijas (LVF) paziņojuma. 

(papildināts ar Latvijas Volejbola federācijas apstiprinājumu)
Graudiņa ceturtdien žurnālistiem uzsvēra, ka svarīgākais ir vienota mērķa apziņa un nav obligāti duetā spēlēt labākajām draudzenēm.

Tīna Graudiņa par situāciju sadarbībā ar Anastasiju KravčenokuMārtiņš Kļavenieks

  Iepriekš mediji abu spēlētāju nesaskaņas esot atspoguļojušas asāk, nekā bijis patiesībā. "Mums savā starpā [ar Kravčenoku] viss ir kārtībā. Vakar [trešdien] kopā ēdām pusdienas," pasmēja Graudiņa.

  Ziemā Graudiņa mācās un startē ASV augstskolas komandā, savukārt Kravčenoka sezonas sākumam gatavotos trenera Genādija Samoilova vadībā. Skaidrība par nākotni duetam ir vēl jo svarīgāka tādēļ, ka septembrī jau sākusies kvalifikācija 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

  LVF trešdien tiekoties visām ieinteresētajām pusēm, sarunas beidzās ar kompromisu. Kad Graudiņa būs brīva no studijām ASV, duets turnīros startēs kopā, bet pārējā laikā Kravčenoka varēs spēlēt ar kādu citu partneri. Iepriekš bija versija, ka Graudiņa turpmāk spēlēs kopā ar Janu Jaudzemu, bet Kravčenoka – ar Alisi Leci. Nākamā gada pirmajā Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā gan vēl piedalīsies pāri Graudiņa/Jaudzema un Kravčenoka/Lece.

  Graudiņa pārī ar Kravčenoku šovasar kļuva par U-22 Eiropas vicečempionēm, kā arī sasniedza Eiropas "Masters" līmeņa turnīra finālu un dalīja 5. vietu augsta līmeņa sacensībās Pasaules tūrē.

  Plašāku ieskatu Latvijas pludmales volejbolā sniegs Latvijas Radio raidījums "Piespēle" sestdien, 15. decembrī.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Volejbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti