Vieglatlēti Dimanta līgas sezonu sāks maijā Lielbritānijā

Dimanta līgas jaunās sezonas pirmais posms maija izskaņā paredzēts Lielbritānijas pilsētā Geitshedā, nevis Marokas pilsētā Rabātā, kā tika ziņots iepriekš, piektdien atklāja publicētais sacensību kalendārs.

2020.gada novembrī sacensību rīkotāji ziņoja, ka Dimanta līgas jaunās sezonas pirmais posms 23.maijā notiks Rabātā, bet piektdien kļuva zināms, ka Covid-19 pandēmijas izplatības dēļ etaps ir pārcelts uz Geitshedu.

Šī būs pirmā reize kopš 2010.gada, kad Dimanta līgas posms norisinās Geitshedā. Iepriekš sacensības šajā pilsētā pirms 11 gadiem startēja ar nosaukumu Zelta līga.

Tāpat izmaiņas skārušas arī citus posmus. Romā paredzētais etaps pārcelts uz Florenci. Tā norise paredzēta bija paredzēta 4.jūnijā, bet tagad posms pārcelts uz 10.jūniju. Korekcijas šajā posmā ieviesa Eiropas čempionāta finālturnīrs futbolā, kas gaidāms no 11.jūnija līdz 11.jūlijam.

Arī Oslo paredzētais etaps pārcelts uz vēlāku laiku. Sākotnēji sacensības bija plānotas jūnijā, bet tagad pārceltas uz 1.jūliju, lai ievērotu vietējo varasiestāžu noteiktos ierobežojumus.

Šosezon Dimanta līgā paredzēti 14 posmi - Geitsheda (23.maijs), Doha (28.maijs), Florence (10.jūnijs), Oslo (1.jūlijs), Stokholma (4.jūlijs), Monako (9.jūlijs), Londona (13.jūlijs), Šanhaja (14.augusts), Jūdžina (21.augusts), Ķīna - norises vieta vēl tiks apstiprināta (22.augusts), Lozanna (26.augusts), Parīze (28.augusts), Brisele (3.septembris), Cīrihe - fināls (8.-9.septembris).

Sportisti pelnīs punktus pirmajās 13 sacensībās, bet finālā viņiem ir iespēja iegūt savā īpašumā Dimanta trofeju un tikt savā disciplīnā kronētiem par Dimanta līgas čempioniem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti