Sporta studija

Laura Ikauniece-Admidiņa atgriežas no Pasaules čempionāta

Sporta studija

Latvijas izlases basketbolisti psiholoģiski trenējas Eiropas čempionātam

Sinta Ozoliņa: Pekina vienmēr bijusi laipna pret mani

Šķēpmetēja Ozoliņa: Esmu uz pareizā ceļa

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Šķēpmetēja Sinta Ozoliņa Latvijā pirms pasaules čempionāta nebija nosaukta favorītu lokā, taču panāca komandā otro labāko rezultātu, izcīnot 7.vietu. Pekinā sasniegtie rezultāti Ozoliņai nostiprināja pārliecību, ka viņa ir uz pareizā ceļa.

Ozoliņa Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka viņai ir liels prieks par izcīnīto 7.vietu, un motivācija Ķīnā sportistei bija ļoti liela. Vieglatlēte nostiprināja pārliecību, ka var sportā sasniegt vairāk. Ozoliņai Pekina gan vienmēr bijusi veiksmīga vieta, un visas Ķīnas galvaspilsētā aizvadītās sacensības viņai palikušas labā atmiņā.

Cerībās Ozoliņa šoreiz bija gatava uz personisko rekordu tuvu 64 metriem, taču fiziski viņa jūtas ļoti tāla no pasaules līderēm, turklāt ne tikai pēc muskuļu spēka, bet arī prāta ziņā, kas, iespējams, ir pat svarīgāk.

Vasarā šķīrās Ozoliņas ceļi ar treneri Valentīnu Eiduku, jo sportiste saskatīja, ka veselības sarežģījumu dēļ pieredzējusī speciāliste vairs nespēj viņai veltīt pietiekami uzmanības. Ozoliņa pārcēlās pie Ginta Palameika, kurš trenē arī savu meitu un Latvijas rekordisti Madaru Palameiku.

Palameika ir fiziski spēcīgāka, bet Ozoliņa apņēmusies viņai sekot un nešaubās, ka ir uz progresa ceļa. "Turpināsim ceļu uz Rio," viņa teica.

Ozoliņa atzina, ka ar ar pašreizējo formu viņai nav izredžu pēc gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīt medaļu. "Jāstrādā dubultīgi un vēl plus dubultīgi, lai būtu medaļa," uzsvēra sportiste.

Gan Ozoliņu, gan Palameiku pārstāv igaunietes Kadri Kallasas menedžmenta kompānija, kas organizē vieglatlētēm dalību sacensībās, lai viņas varētu nopelnīt papildu finanšu līdzekļus. Arī sporta preču ražotāji atbalsta sportistes, taču nosacījumi var būt ļoti atšķirīgi. 

Ozoliņa ir arī izglītību ieguvusi interjera dizainere, kura gatava nākotnē vairāk pievērsties šai profesijai. Viņa raksturo sevi kā dzīvē kautrīgu, lai gan ir reizes, kad viņā uzmutuļo baltkrievu asinis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti