Latvijas skrējēja Marhele uzvar Tallinas pusmaratonā

Latvijas skrējēja Ilona Markele svētdien Tallinas pusmaratonā izcīnīja pirmo vietu, 21,1 kilometrus garo distanci noskrienot vienā stundā 17 minūtēs un astoņās sekundēs, liecina organizatoru informācija.

Marhele bija 32 sekundes ātrāka par otrās vietas ieguvēju Luisu Dmitrijevu no Krievijas. Arī uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās latviete Jolanta Liepiņa, kura distanci veica stundā 21 minūtē un 24 sekundēs.

Marheles šīs sezonas nozīmīgākais starts bija Riodežaneiro olimpiskās spēles. Maratona distancē Latvijas sportiste ierindojās 61. vietā.

Savukārt Tallinā vīru konkurencē Latvijas skrējējs Jānis Višķers, kurš distanci veica stundā septiņās minūtēs un 12 sekundēs, ierindojās otrajā vietā, par 14 sekundēm atpaliekot no sacensību uzvarētāja kenijieša Viktora Kamurena Ketinjas. Trešajā vietā ierindojās vēl viens kenijietis Ibrahims Mukunga, bet soli aiz goda pjedestāla palika latvietis Jānis Girgensons.