Ikauniece-Admidiņa pēc rīta sesijas 15.vietā septiņcīņā pasaules čempionātā

Viena no Latvijas izlases līderēm Laura Ikauniece-Admidiņa sestdien Pekinā pasaules čempionātā vieglatlētikā pēc pirmajām divām disciplīnām ieņem 15.vietu septiņcīņā, liecina rīkotāju informācija. Ikauniece-Admidiņa sacensības sāka ar personisko rekordu 100 metru barjerskriešanā, bet augstlēkšanā panākumi bija pieticīgāki.

Barjerskrējienā Ikauniece-Admidiņa finišēja pēc 13,21 sekundes, kas viņai disciplīnā nodrošināja 6.vietu un 1093 punktus. Taču augstlēkšanā neizdevās sasniegt labāku rezultātu kā 1,77 metri, kas deva 941 punktu un 23.vietu disciplīnā. No personiskā rekorda Ikauniece-Admidiņa augstlēkšanā atpalika septiņus centimetrus.

Divu disciplīnu summā Ikaunieces-Admidiņas rēķinā ir 2034 punkti, bet līdere ar 2192 punktiem ir olimpiskā čempione Lielbritānijas daudzcīņniece Džesika Enisa-Hila. Vēlāk sestdien daudzcīņnieces vēl mērosies spēkiem lodes grūšanā un 200 metru skrējienā, savukārt svētdien startēs tāllēkšanā, šķēpmešanā un 800 metru skrējienā.

Vēlāk sestdien kvalifikācijā kārtslēkšanā cīņu sāks Mareks Ārents.

Par pirmo pasaules čempionu Pekinā kļuva eritrejietis Girmajs Gebreselasi, kurš finišu maratonā sasniedza pēc divām stundām, 12 minūtēm un 28 sekundēm. Otrās vietas ieguvēju Etiopijas skrējēju Jemani Cegaju uzvarētājs apsteidza par 40 sekundēm.

Latvijas izlasē startam pasaules čempionātā, kas ilgs līdz 30.augustam, ir iekļauti deviņi sportisti. Startēs arī Madara Palameika, Sinta Ozoliņa un Rolands Štrobinders šķēpa mešanā, Aiga Grabuste tāllēkšanā, Arnis Rumbenieks 50 kilometru soļošanā, Anita Kažemāka maratonā un Gunta Latiševa-Čudare 400 metru skrējienā. Čempionāta normatīvus izpildīja arī Jeļena Prokopčuka un Valērijs Žolnerovičs maratonā, taču viņi uz Pekinu neaizbrauca gaidāmā karstuma dēļ.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti