Skrējēja Vaičule: Es nebraucu uz Budapeštu izcīnīt medaļu

Ja Latvijas skrējēja svētdien Pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas risinās Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, 400 metru distancē būtu distanci veikusi ar personisko labāko rezultātu, viņa būtu kvalificējusies pusfinālam, taču no tā šoreiz viņu šķīra 0,09 sekundes.

Gunta startēja pirmajā, visātrakajā skrējienā, kurā finišēja 51,36 sekundēs. Piektā vieta skrējienā, 25 vieta sacensībās, un no kārotā pusfināla, kur pēdējā sešu ātrāko skrējēju vidū bija kolumbiete Evelisa Hasmina Agilara, Guntu šķīra 0,09 sekundes.

"Bija satraucoši, bet gandarījuma sajūta par labu rezultātu," jau pēc rezultātu sagaidīšanas Latvijas Televīzijai atzina Gunta Vaičule. "Es nebraucu uz šejieni izcīnīt medaļas – esmu reāliste," atzina sportiste, norādot, ka izbaudījusi labas emocijas. Bet tāds ir sports – mazliet žēl, ka esi vien naga tiesu aiz pusfināla. "Šis nav nežēlīgākais notikums šajā čempionātā," gan noteica Vaičule.

Kamēr sportistes gaidīja rezultātus, viņas sarunājās – gan par bērniem, gan par citām dzīves lietām. Jo, kā norāda Vaičule, sportistēm sāncenses nav citas sportistes, bet gan laiks un viņas pašas.

Šobrīd sportiste plāno pēc iespējas ātrāk atgriezties Latvijā, jo jau 22. augustā meitiņai ir dzimšanas diena.

Ar Pasaules čempionātu viņas sezona vēl nebeigsies. Vaičule ir labā formā un vēlas aizvadīt vēl kādu labu maču pirms olimpiskās sezonas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti