Tenisists Nadals 12 gados pirmoreiz uz tenisita seguma zaudē pusfinālā

Spānijas tenisists Rafaels Nadals sestdien pirmoreiz pēdējos 12 gados zaudēja pusfinālā uz tenisita seguma un izstājās Riodežaneiro turnīrā, liecina organizatoru informācija. Pērn turnīrā Rio uzvarējušais Nadals ar 6-1, 2-6, 5-7 piekāpās itālietim Fabio Fonjīni.

Pēc zaudējuma Nadals atzina, ka labi aizvadīja pirmo setu, taču tikpat labam turpinājumam viņam pietrūcis taktisko risinājumu un spēka. Lielais gaisa mitrums Nadalu ātri nogurdinājis un favorītam sākušies krampji, ko viņš uzskata par sev netipisku.

Nadala nogurums bija acīmredzams un atgādināja, ka 14 "Grand Slam" turnīros uzvarējušais tenisists piektdien uzvarēto ceturtdaļfināla spēli pret urugvajieti Pablo Kuevasu pabeidza tikai pusčetros rītā.

Fonjīni pretinieks finālā svētdien būs vēl viens Spānijas spēlētājs Davids Ferers. Savukārt sievietēm finālā tiksies itāliete Sara Erani un Slovākijas spēlētāja Anna Šmidlova.