Maiami «Masters» fiksē ātrāko uzvaru ATP turnīru vēsturē

Jarko Nieminenam Maiami "Masters" pietika ar 28 minūtēm, lai gūtu ātrāko uzvaru Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīru vēsturē kopš laika uzskaites ieviešanas. Somijas tenisists pirmajā kārtā ceturtdien ar 6-0, 6-1 pārspēja austrālieti Bernardu Tomiču.

Pirmais sets ilga tikai 13 minūtes, un arī otrais sets nebija daudz ilgāks. Nieminens septiņos geimos savā servē zaudēja tikai trijās izspēlēs. Spēlē kopumā Tomičs bija pārāks tikai 13 izspēlēs, taču bija priecīgs par atgriešanos laukumā.

Tomičs aizvadīja pirmo turnīru pēc gūžu operācijas, kas viņam divus mēnešus liedza spēlēt. Austrālietis 2011.gadā Vimbldonā spēlēja ceturtdaļfinālā, bet pēc veselības sarežģījumiem pasaules rangā ir noslīdējis uz 74.vietu.

ATP spēļu laika uzskaiti ieviesa 1991. gadā, un kopš tā laika uzvarētājs līdz galam izspēlētā cīņā ne reizi nebija noteikts tik ātri.

Piektdien vēlu vakarā pēc Latvijas laika pirmo spēli Maiami "Masters" turnīrā aizvadīs Ernests Gulbis, kurš otrajā kārtā tiksies ar francūzi Žuljēnu Beneto.