Liepājā atklāj jauno Olimpiskā centra tenisa kompleksu

Liepājas sporta infrastruktūru papildinājis sestdien atklātais Olimpiskā centra tenisa komplekss, kurā ir vairāki laukumi spēlei telpās un āra apstākļos, kā arī pludmales sporta veidu laukumi un dažādas papildu iespējas kvalitatīvam treniņu procesam, informēja pilsētas pašvaldībā.

Liepājā atklāj jauno Olimpiskā centra tenisa kompleksuInga Ozola
Tenisa komplekss uzlabos treniņu apstākļus dažāda vecuma spēlētājiem visa gada garumā, kā arī paplašina iespējas Liepājā uzņemt starptautiska līmeņa sacensības. Kompleksā ir pieci iekštelpu korti, trenažieru un atpūtas zāles, ārtelpu un pludmales tenisa, kā arī sporta spēļu laukumi un administratīvais korpuss. Jaunā infrastruktūra tāpat ir ieguvums blakus esošās skolas audzēkņiem, kuriem sporta stundas varēs notikt modernā un ērtā stadionā. Sporta un vingrošanas laukumi ārpus nodarbībām būs pieejami ikvienam iedzīvotājam.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis kompleksa atklāšanā uzsvēra, ka teniss Vēju pilsētā sakņojas jau vairāk nekā simt gadu un ir veicinājis augstākā līmeņa zvaigžņu izaugsmi. Neparedzētu veselības sarežģījumu dēļ svinīgajā atklāšanā savā 29 gadu jubilejā nepiedalījās Latvijas pirmā tenisa rakete, liepājniece Anastasija Sevastova, kura atsūtīja video sveicienu. 

Pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks sacīja, ka vairāk nekā 200 bērnu un jauniešu Liepājā trenējas Tenisa skolā, kur viņi turpmāk ik dienu varēs izmantot vienu no modernākajām sporta būvēm Latvijā. Līdz ar jaunā kompleksa atklāšanu Liepājas tenisa dzīvē sākas pilnīgi jauns posms, uzsvēra Sesks.

Svinīgajā atklāšanā dalībnieku vidū bija Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs, Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Einars Fogelis, Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis, Liepājas domes un sporta iestāžu vadība, projekta vadītāji, kā arī tenisa sporta skolas audzēkņi un treneri. 

Olimpiskā centra tenisa hallē telpās darbojas pieci korti ar cieto segumu un iesildīšanās zonu, ir pieejami jaunākas paaudzes trenažieri un ar treniņu inventāru aprīkota fitnesa zāle. Atsevišķas zāles izmantojamas kā konferenču un atpūtas telpas, kā arī paredzētas nelielu grupu treniņiem. Teritorijā ap halli zem klajas debess ir četri tenisa korti ar cieto segumu un iesildīšanās siena, seši pludmales tenisa un pludmales volejbola laukumi. Pieejams arī informācijas centrs, ģērbtuves, sporta preču veikals un kafejnīca.

Tenisa halles projektēšanu un būvniecību veica AS UPB par 7,5 miljoniem eiro. Tenisa halles būvniecību līdzfinansēja valsts un Liepājas pašvaldība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti