​​​​​​​Gulbis pēc lietus pauzes sasniedz «Challenger» sērijas tenisa turnīra pusfinālu

Pasaules rangā visaugstāk esošais Latvijas tenisists Ernests Gulbis piektdien Šveicē veiksmīgi turpināja "Challenger" sērijas turnīru, kur iekļuva pusfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Cīņā par vietu pusfinālā Gulbis divos setos ar 6-1, 7-6 (7-2) pieveica Austrijas otro raketi Denisu Novaku. Lietus dēļ spēli apturēja otrajā setā, kad rezultāts bija neizšķirts 5-5, bet pēc mača atsākšanas uzvarētāja noteikšanai drīz vien bija nepieciešams taibreiks, kurā Gulbis izmantoja pirmo no četrām mačbumbām.

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā Gulbis ieņem 365.vietu, savukārt Novaks ierindots 166. pozīcijā.

Cīņā par vietu finālā Gulbja pretinieks būs bulgārs Dimitars Kuzmanovs (ATP 189.)

Gulbis turnīrā Cūgā iepriekš ar divām uzvarām pārvarēja kvalifikāciju un pirmajās divās kārtās pamatsacensībās uzveica itālieti Džanluku Mageru (ATP 150.) un Francijas tenisistu Igo Blanšē (ATP 349).

"Challenger" sērijas turnīrs Cūgā risinās māla seguma laukumos, tenisistiem cīnoties par 135 000 eiro balvu fondu. "Challenger" turnīros lielākoties piedalās tenisisti, kas pēc vietas rangā netiek spēlēt ATP tūrē.