Džokovičs gandrīz 4 stundu spēlē sasniedz nākamo kārtu ASV atklātajā tenisa čempionātā

Par ASV atklātā tenisa čempionāta īstu izrādi sanākušajiem līdzjutējiem Ņujorkā parūpējās serbs Novaks Džokovičs, kurš smagā cīņā sasniedza nākamo kārtu.

Džokovičs gandrīz 4 stundu spēlē sasniedz nākamo kārtu ASV atklātā tenisa čempionātā
00:00 / 01:36
Lejuplādēt

Pasaules ranga otrais numurs serbs Džokovičs ASV čempionāta cīņā par astotdaļfinālu stājās pretī tautietim Lāslo Džerem. Pirmajos divos setos Džokovičs zaudēja ar 4-6, bet nākamajos trijos pāradīja raksturu un prata izraut uzvaru.

Spēle ritēja trīs stundas un 48 minūtes. Tā noslēdzās krietni pēc pusnakts, bet sanākušos līdzjutējus vēlā stunda neaizbiedēja. Pēc uzvaras viņiem par uzticību pateicās arī Džokovičs.

Tenisa lietpratēji uzskata, ka gandrīz četru stundu cīņa, kas noslēdzās ap diviem naktī, varētu ietekmēt turpmāko Džokoviča ceļu pretī titulam Ņujorkā. Viņš pats gan pēc spēles šādas bažas nosauca par nepamatotām, jo esot pierādījis, ka viņa ķermenis arī 36 gadu vecumā var izturēt šādu slodzi.

Džokoviča pretinieks nākamajā kārtā būs ASV čempionāta debitants, kvalifikāciju pārvarējušais horvāts Borna Gojo.

No ranga pirmā desmitnieka tenisistiem astotdaļfinālu Ņujorkā sasniedza divi mājinieki – pasaules devītā rakete Teilors Frics un ranga desmitais numurs Fransiss Tjafo.