Panorāma

Konkurences padome soda SIA «Rīgas satiksme»

Panorāma

Pieminot Gido Kokaru

Murjāņi tiek pie jauna sporta kompleksa

Murjāņos priecājas par renovētās sporta halles atklāšanu

Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) piektdien svinīgi atklāja renovēto sporta halli, kas jaunajiem sportistiem palīdzēs kvalitatīvāk trenēties laikapstākļos, kad ārā pilnvērtīga gatavošanās nav iespējama. Ģimnāzijas direktore Ingrīda Amantova Latvijas Radio pastāstīja, ka par halles atvēršanu ļoti priecājas.

Halles atklāšanu Amantova raksturoja kā lielu soli uz priekšu, kā arī piebilda, ka nedrīkst apstāties, jo jāiekārto visi halles sektori, lai pilnvērtīgi varētu izmantot jaunās iespējas. Bez kvalitatīvas halles ģimnāzijas audzēkņiem treniņu iespējas bija apgrūtinātas.

Renovētajā hallē sportisto meistarību varēs attīstīt visu piecu MSĢ esošo sporta veidu pārstāvji. Halles vidusdaļā ir handbola laukums, ap kuru izveidots 150 metru skrejceļš. Treniņu sektori iezīmēti lodes grūdējiem un diska metējiem, kā arī šķēpa metējiem, kārtslēcējiem un tāllēcējiem. Halles otrajā stāvā būs plaši aprīkota trenažieru zāle, kur varēs trenēties arī kamaniņu braucēji, riteņbraucēji un volejbolisti.

Handbolisti gan ir domīgāki, jo spēles laukumā ir pamatīgi stabi, kas balsta griestu konstrukcijas. Latvijas Handbola federācijas sacensību direktors Renārs Līcis atzina, ka trenēties zālē varēs, bet rīkot starptautiskas sacensības gan nē. Savukārt Amantova uzsvēra, ka treniņu zālē stabi daudz netraucēs. 

Halles atklāšanas pasākumā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sporta departamenta direktors Edgars Severs, kā arī Saeimas sporta apakškomisijas pārstāvis Jānis Upenieks un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Renovācijas projektu izstrādāja SIA "5.iela", bet būvniecības darbus veica SIA "Selva būve".

Halles renovāciju sāka 2015.gada jūlijā. Sporta halles un skolas fasādes renovācijas kopējās izmaksas pārsniedza trīs miljonus eiro, bet sporta halles būvniecības izmaksas bija apmēram 2,5 miljoni eiro. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sporta politika
Sports
Jaunākie
Interesanti