Sporta ziņas

Neatkarīgā Amatieru Hokeja līga rīkos Ziemassvētku labdarības akciju

Sporta ziņas

Treneris Fedulovs slavē florbola izlases sniegumu čempionātā Tamperē

Jūrmalā sumina gada sportistus, par labākajiem atzīst Ikaunieci-Admidiņu un Samoilovu

Jūrmalā sumina gada sportistus, par labākajiem atzīst Ikaunieci-Admidiņu un Samoilovu

Gada pēdējais mēnesis allaž bijis laiks, kad labākos sportistu nosaka ne tikai kopumā Latvijā, bet arī pašvaldībās. Jūrmalā par gada labākajiem sportistiem atzīti vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, bet atzinību par mūža ieguldījumu izpelnījās mākslas vingrošanas trenere Natālija Maculēviča.

Apbalvojumus sporta laureāti saņēma 12 nominācijās. Ikaunieces-Admidiņas trenerim Andim Austrupam piešķirta "Gada trenera" balva. Nominācijā "Gada labākā komanda individuālajos sporta veidos" apbalvotas pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka, kuras izcīnījušas 1.vietu Eiropas U18 čempionātā pludmales volejbolā.

Par Gada notikumu sportā atzīts Majoru pludmalē maijā notikušais 2015 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā "Jurmala Masters". Tas bijis jau otrais starptautiska mēroga pludmales volejbola čempionāts, kas norisinājies kūrortpilsētā. Nākamajos gados Jūrmalā gaidāmas vēl augstāka līmeņa pludmales volejbola sacensības - CEV "Masters" gan sievietēm, gan vīriešiem 2016.gadā un Eiropas čempionāta finālposms 2017.gadā. Kopumā 2015.gadā Jūrmalā rīkots vairāk nekā 400 dažāda mēroga sporta sacensību un pasākumu vairāk nekā 20 sporta veidos.

Par "Gada uzlecošo zvaigzni" Jūrmalas sportā atzīta basketboliste Nikola Ozola, kura piedalījusies Eiropas jaunatnes olimpiādē Gruzijā, Eiropas U16 čempionātā Portugālē, kur izcīnīta 5.vieta, un kandidē uz vietu U17 valsts izlasē dalībai pasaules čempionātā Spānijā 2016.gadā.

Kartingists Valters Zviedris atzīts par labāko nominācijā "Gada sportists tehniskajos sporta veidos". Zviedris šogad startējis 20 Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, septiņas reizes kāpis uz goda pjedestāla, trijās no tām bijis pirmais un četrās sacensībās - otrs labākais. Par "Gada sporta senioru" atzīts Aigars Polis, kurš izcīnījis 1.vietu pauerliftingā senioru 2.grupā WPC versijā Latvijas, Baltijas valstu un Eiropas čempionātos. Gada seniors savu balvu tā īsti pat nepaspēja apskatīt, jo pēc neveikla satvēriena tā izšļuka no poverliftinga čempiona rokām un turpat uz skatuves dēļiem arī saplīsa sīkos gabaliņos…

Par "Gada komandu" atzīta handbola komanda "Jūrmalas sports", kas izcīnījusi 3.vietu Latvijas čempionāta handbola virslīgā. "Jāņa Roviča Boksa klubs" apbalvots nominācijā "Gada sporta klubs", kura dalībnieki šogad izcīnījuši vairākus desmitus medaļu Latvijas un starptautiskos turnīros.

Latvijas Radio aprunājās ar dažiem no izcilniekiem. Baibas Kaimiņas audzēkne Maculēviča ir sagatavojusi arī Latvijas izlases dalībnieces. Savas darba gaitas viņa sāka 1968. gadā, un viņa ir sagatavojusi arī Latvijas izlases dalībnieces. Balvu par mūža ieguldījumu Maculēviča uztver kā lielu treneres darba novērtējumu, gandarījums, ka nu jau viņas audzēknes turpina iesākto.

“Man ir lies prieks par savu bijušo audzēkni Olgu Timofejevu, es priecājos, ka viņa turpina manis iesākto darbu,” atzina trenere. Viņa arī ļoti labi atceras, kā iesākušās viņas mākslas vingrotājas gaitas. Sākumā šķitis, ka viņas rīks ir aukla, taču vēlāk izrādījies, ka bumba un aplis.

Pludmales volejbolists Samoilovs balvu saņēma jau ceturto reizi, un šogad emocionālajiem pārdzīvojumiem pludmales smiltīs klāt nākuši arī tēva pienākumi. Viņš gan uzsvēra, ka tie nav tikai viņa panākumi, bet visu to cilvēku, kuri rūpējas par pludmales volejbola attīstību. Tāpat Samoilovs pauda prieku, ka cilvēki ir sākuši daudz aktīvāk sportot. “Būt veselīgam ir modē. Jo sportistu nācija ir veselīga nācija,” atzina pludmales volejbolists.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sporta politika
Sports
Jaunākie
Interesanti