Sporta ziņas

Latvijas hokeja Virslīga. HK «Kurbads» 3:1 HK «Prizma»

Sporta ziņas

Rīgas «Dinamo» pirms izbraukuma sesijas aizvada treniņus

Emīls Liepiņš gatavojas sezonai

Liepiņš fiziskajos treniņos ielicis pamatus jaunajai riteņbraukšanas sezonai

Viens no Latvijas spēcīgākajiem riteņbraucējiem Emīls Liepiņš pabeidzis fiziskās sagatavotības treniņu ciklu pirms gaidāmās pievienošanās jaunajai komandai, kur viņam paredzēta līdera loma. Pamati jaunajai sezonai tika ielikti pie fiziskās sagatavotības treneres Lindas Ozolas.

Trenere atzinīgi vērtē Liepiņa paveikto darbu - viņš ir nostiprinājis dziļo muskulatūru, kā arī piestrādājis spēka un ātruma uzlabošanai. Sportista sadarbība ar treneri turpināsies neklātienē, jo decembra sākumā Liepiņš dosies uz Spāniju, kur turpinās gatavošanos sezonai savas jaunās komandas sastāvā.

Izcili aizvadīta iepriekšējā sezona ar piecām uzvarām Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) kategorijas velobraucienos nodrošināja Liepiņam līgumu ar Beļģijas Pro kontinentālo komandu "WB Aqua Protect Veranclassic". Sportists neslēpj, ka riteņbraukšanā ir grūti laiki, tādēļ braucēji izmanto katru iespēju līguma parakstīšanai.

Līgumu ar Beļģijas komandu Liepiņš uzskata par piemērotu karjeras attīstībai, lai kļūtu arvien labāks un nākotnē cīnītos par lielām uzvarām. Savukārt palīga loma lielajās komandās praktiski atstātu sportistu bez nākotnes izaugsmes izredzēm. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti