Latvijas velotriālists Arvis Dermaks izcīna bronzu Eiropas čempionātā

Arvis Dermaks nedēļas nogalē Čehijā izcīnīja bronzas medaļu Starptautiskās riteņbraukšanas triāla savienības (BIU) Eiropas čempionātā, informēja Latvijas sportista pārstāvētais triāla klubs "Karters".

Spēcīgāko dalībnieku grupā uzvarēja pērnā gada čempions čehs Vāclavs Kolāržs ar tikai vienu soda punktu. Arvis Dermaks iekrāja 14 soda punktus un sīvā konkurencē tikai par vienu punktu piekāpās francūzim Nikolā Flerī. Arvja vecākais brālis Ansis Dermaks ieguva 6.vietu.

Jaunākajā grupā uzvarēja Latvijas braucējs Roberts Anderšmits, savukārt komandu vērtējumā Latvija pakāpās uz otro vietu 11 valstu konkurencē, kas ir iepriekš nebijis sasniegums. Daļa Latvijas braucēju guva pirmo pieredzi augsta līmeņa starptautiskās sacensībās.

Ugālē 16.jūnijā risināsies Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotais Latvijas čempionāts velotriālā, kur Arvis Dermaks būs galvenais favorīts.