Regbija valstsvienība pārliecinoši pieveic Kipru Eiropas Nāciju kausa spēlē

Latvijas regbija valstsvienība sestdien viesos ar 31:3 pārliecinoši pārspēja Kipras izlasi Eiropas Nāciju kausa (ENC) spēlē un 2B divīzijā nostiprinājās otrajā vietā, informēja Latvijas Regbija federācija. Turnīrs noslēgsies nākamgad pavasarī, un Latvijai ir izredzes nākamajā ciklā tikt augstākā līmenī.

Kiprieši vienīgo punktu guva pirmā puslaika sākumā, ar soda sitienu panākot neizšķirtu 3:3. Taču Latvijas izlasē līdz puslaika beigām piezemējumus veica Vigo Valdavs un Leno Bramanis, kas viesiem ļāva sasniegt 18:3 pārsvaru.

Savukārt otrajā puslaikā piezemējumus veica Mārtiņš Bokišs un Valters Raņķis. Roberta Davidsona rēķinā spēlē bija 11 punkti, kas gūti ar trim soda sitieniem un vienu trāpītu realizāciju.

Lietuva ar 30 punktiem sešās spēlēs jau ir nodrošinājusi pirmo vietu 2014./2016. gada ENC 2B divīzijā. Latvija ar 19 punktiem sešās spēlēs ir otrā, bet Kiprai ir deviņi punkti piecās spēlēs. Pavasarī Latvija atlikušajās spēlēs dosies uz Andoru un uzņems Lietuvu.