Peldēšanas federācijas prezidents Platonovs: Maļuka atstāja savu vārdu Latvijas rekordu grāmatā

Peldēšanas sacensībās "Rīgas Sprints" 25 metru baseinā visvairāk medaļas - 31 ieguva Baltkrievijas sportisti, tai skaitā 14 reizes kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Taču arī Latvijas sportisti uzrādīja ievērojamus rezultātus..

15 gadus vecā Latvijas sportiste Ieva Maļuka piektdien laboja divus Latvijas rekordus gan 100 metros brīvajā , gan tik pat garā distancē kompleksajā peldējumā, bet sestdien arī 200 metrus brīvajā stilā. 200 metru distanci Maļuka veica vienā minūtē un 59,52 sekundēs, sev piederošo rekordu labojot par 3,41 sekundi.

Ar ko rekords 200 metros īpašs un pašai Maļukai vēsturisks skaidroja Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs: “Tas ir ļoti zīmīgs Latvijas rekords. Ieva bija pirmā sportiste, ka spēja 200 metru distanci veikt ātrāk par divām minūtēm, tādējādi noteikti uz visiem laikiem atstājot savu vārdu Latvijas rekordu grāmatā.” Viņaprāt, Maļukas uzstādītie trīs rekordi ir ļoti augstvērtīgi.

Peldēšanas federācijas prezidents par Ievas Maļukas panākumiemInita Kresa - Katkovska

  Runājot par Baltkrievijas sportistu panākumiem, Platonovs uzsvēra, ka tas ir populārs sporta veids valstī un tajā tiek daudz ieguldīts. Viņš pauda prieku, ka tik spēcīgi sportisti brauc uz Latviju, kas ļauj arī mūsu sportistiem tiekties pēc augstākiem rezultātiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Peldēšana
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti