Sporta ziņas

Futbola klubu spēļu izloze un sarežģītie pretinieki

Sporta ziņas

Pasaules čempionāta 3 posmi motokrosā «MXGP Rīga»

Motokross EMX OPEN klase un 250 kubikcentimetru klase

Motokrosists Kalējs Ķegumā septītais, Sniķeris samierinās ar 12. vietu

Latvijas motokrosa braucējs Kārlis Kalējs otrdien Ķegumā notiekošajā Eiropas čempionāta “open” klasē izcīnīja septīto vietu, kamēr Arnolds Sniķeris sasniedza 12. pozīciju.

Divu braucienu summā par uzvarētāju kļuva igaunis Karels Kutsars, kurš nopelnīja 47 punktus. Tikpat punktu arī soms Kimam Savastem, kurš bija uzvarētājs pirmajā braucienā. Savukārt 38 punkti un trešā vieta Stefanam Ekeroldam no Vācijas.

Kalējs divu braucienu summā tika pie 27 punktiem izcīnīja septīto vietu, bet Sniķeris ar 15 punktiem bija 12 starp 25 braucējiem. Pirmajā braucienā Kalējs bija septītais, līderim zaudējot minūti un 16,847 sekundes, bet Sniķeris finišēja 12. vietā, atpaliekot no uzvarētāja par gandrīz vienu minūti un 40 sekundes.

Kārlis Kalējs pēc 7. vietas iegūšanas ĶegumāMāris Bergs

  Kalējs “Latvijas Radio” atzina, ka pirmais brauciens izdevies labi, viņš ilgi turējies trijniekā, taču kļūdījies un nokritis. Otrajā braucienā sākumā turējies otrajā pozīcijā, taču pietrūka fiziskās sagatavotības, lai noturētu vietu.

  Kalējs atklāja, ka laika apstākļi bija labāki, nekā aizvadītajā posmā turpat Ķegumā sestdien. Runājot par izmaiņām trasē, viņš norādīja, ka otrdien sagatavotā trase viņam patikusi labāk.

  Otrajā braucienā Kalējs finišēja astotajā vietā, bet Sniķeris bija 15. pozīcijā.  

  Zīmīgi, ka "EMX Open" klasē otrdien iepriekšējā etapa uzvarētājs Toms Macuks pirmajā braucienā tika diskvalificēts, bet otrajā piedzīvoja kritienu.

  Toms Macuks piedzīvo kritienuMāris Bergs

   Macuks pēc gonkas jūtās slikti un neslēpa, ka ir nopietni apsities. Otrajā braucienā priekšā braucošais sportists kaut ko aizķēris, un ar pakaļējo riteni aizskāris Macuka moci, kā rezultātā kritiens. Sasitumi pamatīgi, visi muskuļi savilkti, taču lūzumu nav. Toms neslēpa, ka turpmākās dienas būs jāiet pie fizioterapeita, lai savestu kārtībā veselību un varētu startēt trešajā posmā turpat Ķegumā.

   Tikmēr Eiropas čempionāta 250 kubikcentimetru (EMX 250) klasē Tomass Šileika pirmajā braucienā ierindojās 13.vietā, līderim zaudējot nepilnu minūti, bet Rainers Žuks bija ierindojās 27.pozīcijā. Savukārt otrajā braucienā Šileika finišu sasniedza desmitajā vietā, bet 24.vietā ierindojās Žuks, līderim zaudēdams divas minūtes un 2,466 sekundes. Ar 50 punktiem par posma uzvarētāju tika kronēts francūzis Tibo Benistāns, kurš aiz sevis atstāja igauni Meico Vetiku ar 35 punktiem, kā arī zviedru Isaku Giftingu un norvēģi Hakonu Fredriksenu ar 31 punktu.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Saistītie raksti
   Motoru sports
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti