Motokrosists Jonass iegūst 6.vietu pasaules čempionāta pirmajā posmā MX2 klasē

Latvijas motokrosists Pauls Jonass sestdien Katarā izcīnīja 6.vietu pasaules čempionāta pirmajā posmā MX2 klasē, liecina organizatoru informācija. Otrajā braucienā Jonass finišēja ceturtais, savukārt pirmajā braucienā viņš mērķa līniju šķērsoja devītajā pozīcijā.

Uzvarēja abos braucienos ātrākais Nīderlandes motobraucējs Džefrijs Herlingss, kurš tāpat kā 18 gadus vecais Jonass startē KTM komandā. Vēl viens Latvijas braucējs Roberts Justs kopvērtējumā ieņēma 17.vietu par braucienos iegūto 20. un 15.vietu.

Jonass otrajā braucienā no Herlingsa atpalika nepilnas 11 sekundes.

Prestižākajā MX1 klasē Latvija nebija pārstāvēta, jo Matīss Karro ir pievienojies Anglijas komandai "MVR-D Honda", kas viņa dalību pasaules čempionātā nenodrošina. Turklāt Karro vēl dziedē ceļgala traumu un sacīkstēs varētu atgriezties gada vidū.

Pasaules čempionāta kalendārā šosezon ir iekļauti 18 posmi, tostarp 12.jūlijā paredzētas sacensības Ķegumā. Sezona noslēgsies 20. septembrī ar posmu ASV.