Motobraucējs Sabulis Ķegumā finišē 12. vietā

Ķeguma mototrasē “Zelta Zirgs” notiekošajā Eiropas čempionāta (EMX) sacensībās 250 kubikcentimetru klasē Latvijas motokrosa braucējs Kārlis Sabulis svētdien  izcīnīja 12. vietu, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā braucienā, kas notika sestdien, Sabulis ieņēma 16. vietu, bet svētdien otrajā braucienā viņš spēja izcīnīt devīto pozīciju, kas kopvērtējumā motokrosa braucējam deva 12. vietu.

Sezonas kopvērtējumā pēc diviem posmiem Sabulis šobrīd ar 23 punktiem ir 15. pozīcijā.

Sliktāk veicās Latvijas sportistam Tomasam Šileikam, kurš startēja vienā klasē ar Sabuli, un kopvērtējumā ierindojās 25. pozīcijā.

Savukārt EMX 300 kubikcentimetru klasē Andris Štendenbergs izcīnīja 16. vietu. Sestdien pirmajā braucienā viņš bija sešpadsmitais, bet svētdien jau 14. pozīcijā, taču kopvērtējumā tik un tā 16. vietā. Pēc diviem posmiem sezonas kopvērtējumā Štendenbergs ar 12 punktiem ir 19. pozīcijā.