Somijas līgas 2.posms spīdvejā

Māra Šmita atvadu spēle regbijā Latvija - Spānija

Latvijas ūdens motosporta čempionāta otrais posms

Jūrmalā risinās Latvijas ūdensmotosporta čempionāta otrais posms

Jaundubultos Lielupes ūdeņos sestdien bija pulcējušies Latvijas ūdens motosporta čempionāta otrā posma dalībnieki. Visu 11 klašu braucējiem bija jāveic trīs braucieni, un uzvarētājs tika noteikts to summā.

Lielāko interesi izraisīja Formulas-2 un Formulas-4 starti. F-2 uzvaru izcīnīja Jūrmalas komandu pārstāvošais lietuvietis Edgars Rjabko. Otro vietu ieņēma Uvis Slakteris, kurš šo posmu bija atvēlējis eksperimentiem. Bet trešajā vietā palika Ņikita Lijcs.

Slakteris atklāja, ka startējis ar jauno motoru un nonācis pie secinājuma, ka tas neder – nākamajās sacensībās viņš plāno atgriezties pie vecā.