Fetels Singapūrā izcīna F-1 sezonā trešo uzvaru

"Ferrari" Vācijas pilots Sebastjans Fetels svētdien uzvarēja Singapūras "Grand Prix" un izcīnīja sezonā trešo uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sacīkstēs, liecina organizatoru informācija. Fetels bija vadībā no starta līdz finišam un viņa triumfu nespēja izjaukt arī trasē ieklīdis nezināms cilvēks.

Otrais finišu sasniedza austrālietis Daniels Rikiardo ("Red Bull"), bet trešais bija uzvarētāja komandas biedrs Somijas braucējs Kimi Raikonens. Čempionāta līderis brits Lūiss Hamiltons ("Mercedes") mākslīgā apgaismojuma apstākļos aizvadītajās sacīkstēs nefinišēja tehnisku problēmu dēļ.

Fetels bija šokējoši pārsteigts, 36. aplī ieraugot trasē cilvēku, kura dēļ trasē izbrauca drošības mašīna, uz laiku apturot pilotu spēkošanos. Uzreiz nebija zināms, kas ir trasē nonākusī persona.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Hamiltons saglabāja vadību ar 252 punktiem un 41 punkta pārsvaru pār vācieti Niko Rosbergu ("Mercedes"), kurš Singapūrā finišēja ceturtajā pozīcijā. Fetels ir trešais ar 203 punktiem.