Rīta Panorāma

Intervija ar centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Arni Cimdaru

Rīta Panorāma

Intervija ar kultūras ministri Daci Melbārdi

Telefonintervija ar Mārtiņu Rubeni

Olimpietis Rubenis: Sporta veida nākotnei jauniešu interese par kamaniņbraukšanu ir laba ziņa

Divkārtējais olimpisko spēļu medaļnieks Mārtiņš Rubenis gatavo kamanas labākajiem Latvijas jaunajiem sportistiem, kuri nedēļas nogalē Siguldā startēs pasaules junioru čempionātā, un viņu iepriecina jauniešu pieaugošā interese par kamaniņu sportu, kas ļauj cerīgi lūkoties uz sporta veida nākotni. 

Rubenis Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" piektdien pastāstīja, ka junioru izlases dalībnieki ir krietni pastrādājuši, lai pasaules čempionātā sasniegtu pašu izvirzītos mērķus. Kristers Aparjods sacensībās būs galveno favorītu vidū. Mājas sienas un it īpaši līdzjutēju atbalsts jaunajiem sportistiem var dot papildu emocionālo lādiņu, tādēļ Rubenis aicināja līdzjutējus nedēļas nogalē doties atbalstīt savējos. 

Jaunajā kamaniņbraucēju paaudzē Rubenis saskata labas tendences, jo arvien vairāk jauniešu sāk interesēties par kamaniņu sportu. Līdz ar to junioru un jauniešu komandā jau ir itin augsta līmeņa atlēti, kas ļauj cerīgi lūkoties arī uz pieaugušo izlases rezultātiem nākotnē.

"Ja mūsu panākumi arvien augs, arī pārējais sporta veidā attīstīsies," sacīja Rubenis. "Jo vairāk būs cilvēku, kam sirdī kamanas, jo labāki būs rezultāti."

Pasaules junioru čempionāts Siguldas trasē risināsies sestdien un svētdien. Puišiem un meitenēm sacensības būs sestdien, savukārt nākamajā dienā spēkiem mērosies divnieku ekipāžas un būs komandu stafete.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti