«Zemgale/LLU» hokejisti pēcspēles metienos piekāpjas Somijas līgas līderiem

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU piektdien piedzīvoja neveiksmi Somijas pēc spēka otrajā līgā jeb "Mestis". Jelgavas vienība izbraukumā ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās "Kiekko-Espoo", kas turnīra tabulā atrodas pirmajā pozīcijā.

Kristers Brauns mača 16. minūtē izvirzīja vadībā Latvijas komandu, taču nedaudz mazāk kā pēc trīs minūtēm neizšķirtu panāca Atro Lepenens.

Savukārt trešajā periodā Tommi Huhtalas gūtie vārti palīdzēja pārņemt vadību mājiniekiem. "Zemgale"/LLU vajadzēja minūti un piecas sekundes, lai izlīdzinātu rezultātu, šoreiz precīzam esot Kristapam Roķim.

Pagarinājumam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, pēcspēles metienu sērijā visus Latvijas hokejistu izpildītos metienus atvairīja pretinieku vārtsargs, kamēr mājinieku rindās vienīgo precīzo pēcspēles metienu izpildīja Joni Pīponens, atnesot laukuma saimniekiem uzvaru.

Ēriks Vītols, sargājot "Zemgale"/LLU vārtus, atvairīja 43 metienus, kamēr otrā laukuma galā Valteri Ignatjevs tika galā ar 18 metieniem.

Rīt abas vienības tiksies vēlreiz.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 23 punktiem 25 spēlēs ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē, kamēr "Kiekko-Espoo" ar 73 punktiem 25 mačos ir pārliecinoša līdere, apsteidzot tuvāko sekotāju par 17 punktiem.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".