Latvijas futbola netīrās lietas

Latvijas regbija valstsvienība aizvada treniņus pirms izbraukuma spēlēm

Latvijas čempionāts hokejā, HS "Rīga" - "Zemgale/LLU"

«Zemgale/LLU» hokejisti pārspēj tuvākos sekotājus HS «Rīga»

Uzvaru ceturtdien aizvadītajā vienīgajā Latvijas čempionāta spēlē izcīnīja "Zemgale/LLU" hokejisti, kas izbraukumā ar 8:4 pieveica tuvākos sekotājus turnīra tabulā HS "Rīga", liecina organizatoru informācija.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Gatis Sprukts, bet HS "Rīga" ar diviem precīziem metieniem izcēlās Berts Dāniels Rudzītis.

"Zemgale/LLU" pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru un noturējās vadībā arī spēles turpinājumā, lai gan trešā perioda sākumā HS "Rīga" spēja sadeldēt pretinieku pārsvaru līdz minimumam (4:3).

Uzvara ļāva "Zemgale/LLU" pakāpties uz 4.vietu turnīra tabulā, turpretim HS "Rīga" arvien ir priekšpēdējā pozīcijā astoņu komandu konkurencē.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.