Sotnieka divi vārtu guvumi neglābj «Ladu» no zaudējuma

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks otrdien atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto komandu Toljati “Lada” no zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pret Maskavas “CSKA” vienību, liecina KHL informācija.

Arta Ābola trenētā “Lada” cieta zaudējumu ar rezultātu 4:5. Vārtos bija latviešu hokejists Edgars Masaļskis.

Sotnieks ar vārtu guvumu izcēlās jau pirmajā trešdaļā, izvirzot savu komandu vadībā, spēlējot vairākumā (2:1). Arī otros vārtus Kristaps guva, spēlējot vairākumā, trešajā periodā izlīdzinot rezultātu (4:4).

Kopumā Sotnieks laukumā pavadīja 20 minūtes un 52 sekundes, bez diviem vārtu guvumiem atzīmējoties arī ar pieciem metieniem pa vārtiem, diviem bloķētiem metieniem un diviem spēka paņēmieniem.

Savukārt Masaļskis šajā spēlē atvairīja 41 no 46 pretinieku metieniem.

Toljati komanda 42 spēlēs iekrājusi 48 punktus, KHL Austrumu konferencē ierindojoties 12. pozīcijā.