Salmelas vienīgie vārti pagarinājumā nodrošina Rīgas «Dinamo» uzvaru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 6 mēnešiem.

Ansi Salmelas precīzais metiens pagarinājuma pēdējā minūtē ļāva Rīgas "Dinamo" ceturtdien mājās ar 1:0 uzveikt vienu no spēcīgākajām Austrumu konferences komandām Omskas apgabala "Avangard" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Trešajā "Dinamo" spēlē pēc kārtas ar pamatlaiku uzvarētāja noteikšanai nepietika.

Jānis Kalniņš palika nepārspēts "Dinamo" vārtos, atvairot visus 28 metienus un nopelnot uzvarētāju sastāvā mača labākā spēlētāja laurus. Pirmo reizi sezonā "Dinamo" vārti palika neieņemti.

Līdz pagarinājuma beigām atlika 55 sekundes, kad Salmela ātrā uzbrukumā ar spēcīgu metienu pārspēja Dominiku Furhu, kurš tika atzīts par labāko viesu sastāvā.

"Avangard" pirmajā trešdaļā vairāk apdraudēja pretinieku vārtus, tostarp spēlējot skaitliskā mazākumā, kad izrāvienu vienatnē pret Kalniņu nerealizēja Iļja Mihejevs, metot garām. Savukārt mājinieki vistuvāk panākumam bija pēc Salmelas metiena, ripai trāpot pa vārtu konstrukcijas stūri.

Arī otrā trešdaļa rezultātu neizmainīja, un draudīgu situāciju pie vārtiem bija maz. Laukuma saimnieki vistuvāk panākumam bija neilgi pirms pārtraukuma, tomēr Denija Kristo izrāvienā briesmas novērsa vārtos pārliecinoši nospēlējušais Furhs. Pusotru minūti trijatā pret pieciem pretiniekiem "Dinamo" izturēja trešā perioda vidū, un viesi vairāk uzbruka arī pamatlaika turpinājumā. Drošu vārtu gūšanas iespēju gan vairs nebija nevienai komandai.

"Dinamo" sastāvā debitēja Krievijas uzbrucējs Staņislavs Čistovs, kurš laukumā gan pabija tikai nepilnas septiņas minūtes.

Sezonā 25 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir piecas uzvaras un 13 punkti, kas komandu arvien notur stabili pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā.

Nākamajā spēlē rīdzinieki svētdien uzņems Baltkrievijas klubu Minskas "Dinamo".