Rīgas «Dinamo» sezonu pabeidz ar uzvaru pār SKA

''Arēnā Rīga", 8251 skatītāja atbalstīti, ceturtdien Rīgas "Dinamo" guva uzvaru pār Gagarina kausa ieguvējiem Sanktpēterburgas SKA ar rezultātu 4:2, liecina organizatoru informācija. Tā bija pēdējā Rīgas “Dinamo” spēle šajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā, jo cerības cīnīties par Gagarina kausu rīdzinieki izsēja jau sen.

Rīdzinieku spēle pirmajā trešdaļā, un arī rezultāts uz tablo lika daudziem līdzjutējiem gan ''Arēnā Rīga”, gan pie TV ekrāniem žēli nopūsties, sak’, kāpēc šādu spēli mūsējie nevarēja demonstrēt tad, kad vēl bija jācīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Gints Meija. Savukārt pirmās trešdaļas pēdējā minūtē “Dinamo” pārsvaru dubultoja Andris Džeriņš.

Otrajā periodā situācija vairs nebija tik spoža. Trešdaļas trešajā minūtē SKA veiksme - Vadimam Šipačovam izdevās atgūt vienu vārtu starpību, un tas notika, SKA spēlējot vairākumā, kamēr uz noraidīto soliņa par turēšanu ar nūju sodu atsēdēja Kaspars Saulietis. Pēc brīža Miks Indrašis atstāja rīdziniekus mazākumā, taču pats pameta laukumu ar asiņojošu seju – to bija apskādējis ar slidu nogāztais SKA spēlētājs. Mazliet vairāk kā minūti pirms trešdaļas beigām “Dinamo” nopelnīja spēli vairākumā, un rīdziniekiem atkal izdevās gūt vārtus – šoreiz precīzs bija Miķelis Rēdlihs.

Apņēmīgi rīdzinieki uzsāka arī trešo trešdaļu. Taču drīz vien skaitliskā sastāva pārkāpuma dēļ palika mazākumā. Trešdaļas beigās SKA apņēmīgāk devās uzbrukt Jakuba Sedlāčeka sargātajiem vārtiem. Līdz nepilnas četras minūtes līdz spēles beigām pēterburdziešiem izdevās pietuvoties rīdziniekiem – Sedlāčeka cietoksni ieņēma Pāvela Bučņeviča raidītā ripa. Taču pavisam drīz rīdzinieku pārsvaru atkal palielināja Saulietis, kurš raidīja ripu tukšos vārtos, šādi sagraujot cerības SKA tikt vismaz pie punkta šajā spēlē.

Rīgas "Dinamo" sezonu pabeidza Rietumu konferencē 12. pozīcijā, 60 spēlēs sakrājot 75 punktus.

Veiksmīgs ceturtdienas vakars izvērtās arī HK "Rīga", kas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pēdējā mājas spēlē šajā sezonā ar rezultātu 3:1 pieveica Čehovas "Ruskije vitjazi". Spēles rezultātu atklāja viesu spēlētājs Staņislavs Kandzjuba. Savukārt pēc tam "Rīga" labā ar vārtu guvumiem izcēlās Roberts Baranovskis, Frenks Razgals un Oļegs Šišļaņņikovs.